Silikonové hodinky

Pryč s nudou! Představujeme Vám zábavné, stylové silikonové hodinky, které svým netradičním vzhledem najdou rychle své nové majitele. Prohlídněte naši nabídku silikonových hodinek na www.hodinarstvi.cz a zjistíte, že ty musíte mít i Vy.

Čtěte dále | Vydáno: 1.5.2012

Cviky na hubnutí přinášejí výsledky

Chcete se konečně zbavit přebytečných kil? Dáte přednost štíhlé postavě a zdravému životnímu stylu před nekonečnými a špatně fungujícími dietami? Nebaví Vás stále hladovět? Pak se obraťte na odborníky v oblasti zdravé výživy a vytvořte si správné stravovací návyky. Když navíc obohatíte svůj život o vhodné cviky, zhubnete rychle a navíc Vám štíhlá postava vydrží po dlouhé roky. Samozřejmě, nic není zadarmo, tím ale nemyslím peníze. Chce to jistou vůli a energii do života. Ale věřte, znám to podle sebe, stojí to za to. Cviky na hubnutí a aktivní pohyb, to je alfa omega celého procesu hubnutí. Tak nezoufejte, vždy existuje nějaké řešení, které Vám bude vyhovovat. Je ale důležité mít ty správné informace a dobře se rozhodnout.

Čtěte dále | Vydáno: 26.4.2012

Dieta dělená strava je moderní přístup k hubnutí

Kytičky nebo zvířátka? Věříte, že dělená strava je geniální způsob jak zhubnout? Myslíte si, že to je celosvětový trend v oblasti hubnutí?  Ano, jistě. Dělená strava nabídla řešení jak zatočit s přebytečnými kily milionům žen i mužům na celé planetě. K jejím nesporným výhodám patří, že na rozdíl od krabičkové metody, si můžete potraviny k jídlu sami připravit.  Také nemusíte podstoupit drastické dlouhodobé hladovění. A především funguje. Funguje, ale ne všem, a také neřeší příčinu tloustnutí. Ale nezoufejte, vždy existuje nějaké řešení, které Vám bude vyhovovat. Je ale důležité mít ty správné informace a dobře se rozhodnout.

Čtěte dále | Vydáno: 25.4.2012

Dieta podle krevních skupin dává naději

Patříte k přívržencům diet? Ještě jste nenašli tu správnou, která skutečně funguje, a navíc obstojí i v dlouhodobém horizontu? Přesto se stále vrháte do boje s přebytečnými kily o Vaši štíhlou postavu? Pak možná dieta podle krevních skupin je pro Vás další nadějí. Nová metoda polských vědců Dr. D´Adamo a Dr. Kwaśniewského nabízí zaručený návod, jak zatočit s přebytečnými kilogramy. Odborníci přes zdravý životní styl po prostudování celé diety jsou ale skeptičtí, nicméně, každá možnost stojí za zkoušku. Když Vám dieta podle krevních skupin nezafunguje, nezoufejte, vždy existuje nějaké řešení jak zhubnout. Je ale důležité mít ty správné informace a dobře se rozhodnout.

Čtěte dále | Vydáno: 25.4.2012

Hubnutí po porodu ano, ale v souladu s principy zdravé výživy

Chcete mít po poradu zpět Vaši krásnou a štíhlou postavu? Nepodařilo se Vám během kojení shodit přebytečná kila? Nechcete ohrozit špatně zvolenou dietou zdraví Všeho dítěte?

Pak je nejlepším řešením obrátit se na odborníky přes zdravou výživu. Pomohou Vám sestavit individuální plán, který akceptuje všechny ukazatele a myslí v prvé řadě na zdraví Vašeho dítěte. Zajistí pro Vás i Vaše dítě dostatečné množství živin, ale současně Vám pomůže shodit nabrané kila, která jste získala během těhotenství. Nezoufejte nad přebytečnými kily, vždy existuje nějaké řešení, které Vám bude vyhovovat. Je ale důležité mít ty správné informace a dobře se rozhodnout.

Čtěte dále | Vydáno: 24.4.2012

Krabičková dieta se jeví jako ideální řešení

Věříte, že dělená strava je geniální způsob jak zhubnout? Slyšeli jste, že krabičková metoda už pomohla zhubnou mnoha lidem? Myslíte si, že to je celosvětový trend v oblasti hubnutí?  Ano, jistě. Dělená strava a její docela půvabná a moderní metoda s krabičkami má své výsledky. Každá věc má ale vždy svoji druhou stránku. Je jasné, že krabičková dieta není pro každého. Příjemný fakt, že každý den dostanete krabičku s přesně vymezeným jídlem zastiňuje, že tato metoda je dosti finančně náročná. Ale nezoufejte, vždy existuje nějaké řešení, které Vám bude vyhovovat. Je ale důležité mít ty správné informace a dobře se rozhodnout.

Čtěte dále | Vydáno: 24.4.2012

Prášky na hubnutí mají rozporuplnou pověst

Stále a opakovaně sepokoušíte držet dietu? Máte už dost nekonečného hladovění? Potřebujte, aby Vaše dieta byla účinná, a to i v dlouhodobém horizontu? Je jasné, že každému z Vás problesklo hlavou třikrát ANO. Ale jak to dokázat? Ve snaze urychlit hubnutí si mnozí z Vás řeknou, zkusím všechno a sáhnou po „pilulkách na krásnou postavu“. Prášky na hubnutí se jeví ideálním řešením, ale všechno má své ALE. Když se řekne A, mělo by se také říci také B. Prášky na hubnutí Vám sice pomohou shodit několik kil dolů, ale když si přečte o pilulkách malým drobným písmem v přívalovém letáku vše, zjistíte, že pro Vaše tělo je to časovaná bomba. Je to jen a jen na Vás. Odborníci přes zdravé hubnutí nabízejí jiné řešení. Místo prášků na hubnutí přehodnoťte Váš životní styl. Správné informace Vám pomohou dobře se rozhodnout.

Čtěte dále | Vydáno: 23.4.2012

Optimální dieta má své příznivce i odpůrce

Hledáte dietu, která by Vám konečně pomohla? Už jste zkusili všechno a stále nic? Stále bojujete o Vaši štíhlou postavu? Pak možná tyto řádky budou pro Vás inspirací. Nová metoda polských vědců Dr. D´Adamo a Dr. Kwaśniewského rozvířila stojaté vody v oblasti dietologie. Přišel s novým tipem diety, kterou označuje jako Optimální dietu a nabízí rychlé shození kil, a to již za pár dnů. To se snadno řekne, hůř ale provede. Jak dieta obstojí v dlouhodobém horizontu, a co na ni říkají odborníci přes zdravý životní styl? Když ale nezafunguje Optimální dieta, nezoufejte, vždy existuje nějaké řešení jak zhubnout. Je ale důležité mít ty správné informace a dobře se rozhodnout.

Čtěte dále | Vydáno: 23.4.2012

Jak zhubnout, toť otázka?

Už nemůžete slovo dieta ani slyšet? Vyzkoušeli jste už úplně všechno? Jak tedy zhubnout bez nekonečného hladovění? Je to vůbec možné? Statistiky ukazují, že zhubnout se podaří v dlouhodobém horizontu asi jen 8% mužů a žen. Nejvyšší čas přestat se trápit marnými pokusy a nekonečnými dietami, které stejně někam nevedou. Většina lidí se uchyluje k metodám, které slibují shodit rychle neuvěřitelné množství kilo. To se často i pořadí,  ale není to nikdy napořád a tento způsob má pramalý efekt. Většina lidí trpíjo-jo efektem a těžce shozená kila vzápětí velmi rychle naberou zpět. Ale nezoufejte, vždy existuje nějaké řešení. Je ale důležité mít ty správné informace a dobře se rozhodnout.

Čtěte dále | Vydáno: 22.4.2012

Kokosový olej s lahodnou vůní tropických dálek

Panenský kokosový olej je unikátním přírodním produktem. Pochází až z tropických ostrovů tichomoří, kde se vyrábí z ručně sbíraných kokosových ořechů. Nedotčený ráj s palmovými háji nám také tento panenský olej připomíná svoji exotickou vůní.

Čtěte dále | Vydáno: 22.4.2012

Další články

Nový článek
Články, které by vás mohly zajímat