Základní druhy palivového dřeva

Vzhledem k tomu, že topení dřevem je stále oblíbenější, je dobré mít základní přehled o tom, jaké druhy palivového dřeva se na trhu dají zakoupit. Většina prodejců má stejnou nabídku a liší se zejména v ceně či doplňkových službách. Jistě tak i vy ve svém okolí naleznete firmu, která se zabývá prodejem palivového dřeva.

Čtěte dále | Vydáno: 20.3.2012

Tepelné čerpadlo

V zahraničí jsou tepelná čerpadla využívána již desítky let, a to jak pro zajištění tepla a teplé vody pro domácnosti, tak v komerčních objektech.

Čtěte dále | Vydáno: 26.12.2011

Příjemné večery u krbu

Kamna na pevná paliva nebo také krbová kamna mohou splnit sen v podobě živého ohně ve vašem obývacím pokoji.

Čtěte dále | Vydáno: 27.9.2011

Kvalitní krby od firmy Čermák Plzeň!

Hledáte firmu, která vám postaví kvalitní krb nebo kamna? Stavební firma Čermák z Plzně navrhuje a instaluje domácí tepelná zařízení jako jsou krby, krbové vložky, kachlová kamna a sporáky.

Čtěte dále | Vydáno: 23.8.2011

Příjemné posezení v kanceláři

V současné době, kdy venku již sluníčko svítí je těžké mnohokrát vydržet jak již doma nebo v kanceláři. Dusno, které letní počasí provází může být kolikrát docela k nevydržení především v kanceláři. A právě proto je vhodné si pořídit klimatizaci i do vaší kanceláře.

Čtěte dále | Vydáno: 27.7.2011

Solární stavebnice.cz

Nikdo ze současníků si život bez elektrické energie nedokáže představit. Nevýhodou je zvyšující se spotřeba společně s cenou. Pokud půjdete s dobou, jistě si nenecháte ujít možnost ušetřit si peněžní výdaje za elektřinu a zauvažujete o hitu budoucnosti – pořízení vlastní solární elektrárny jako zdroje elektrické energie na svém pozemku a domě.

Čtěte dále | Vydáno: 26.11.2010

Další články

Nový článek
Články, které by vás mohly zajímat