Tubosol – Solární panely a systémy

Solární systémy Tubosol jsou relativně mladou značkou na českém trhu. Přesto nabízí kvalitní solární panely, samotížné solární systémy, vakuové trubicové solární kolektory, systémy pro ohřev teplé užitkové vody, vytápění bazénů a přitápění. Solární panely značky Tubosol jsou cenově dostupné, kvalitní a stále žádanější řešení úspory za energii. 

Čtěte dále | Vydáno: 2.4.2012

Regály od odborníků na skladovou techniku

Pokud potřebujete regály, můžete je u nás nakupovat několika způsoby: regály si můžete přímo u nás ve firmě koupit, odvést a na místě namontovat sami, nebo tuto činnost necháte na nás

Čtěte dále | Vydáno: 29.3.2012

Perfektní výstavba sportovních hřišť a obdobných projektů

Sportovní vyžití je excelentní způsob jak upotřebit vlastní čas, neboť prospívá našemu skvělejšímu zdravotnímu stavu a je to určitě dobrá zábava.

Čtěte dále | Vydáno: 29.2.2012

Cihelnu Kryry koupila společnost HELUZ

Areál cihelny Kryry, kde již několik let neprobíhá výroba, koupil největší tuzemský výrobce cihelných produktů HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. Zřizuje zde distribuční sklad pro svůj sortiment, plánuje další investice a najetí výroby.

Společnost HELUZ zakoupila cihelnu od firmy Cihelny Kryry, a.s., během listopadu 2011.

Čtěte dále | Vydáno: 20.2.2012

Trezory a sejfy VAMA

 

Chcete si pořídit trezor? Nevíte, kde prodávají opravdu bezpečné trez ory? Máte zájem o trezory na hotovost,trezory na zbraně  nebo sejfy na cenné předměty? Zajímáte se o nábytkové trezory? Hledáte firmu, která nabízí trezory, sejfy, nábytkové trezory a další za akční ceny? Chcete si uložit své cennosti, a nechcete prodělat při nákupu trezoru?

Čtěte dále | Vydáno: 19.2.2012

Upozorněte na vaše schopnosti na NiceOne.cz

Poptávkový portál NiceOne.cz je určen každému, kdo poptává či poskytuje práce od projektování přes koupi stavebního materiálu až po samotné stavební práce.
 

Čtěte dále | Vydáno: 18.2.2012

Cihly zdraží, ale je možno ušetřit

Zatímco v posledních letech ceny stavebních materiálů nijak výrazně nerostly, čeká letos zájemce o stavbu domu nepříjemné zdražování. Kromě nárůstu DPH dojde díky zvýšení cen energií ke zdražení i samotného stavebního materiálu. Např. u cihelných produktů lze předpokládat zdražení až o 8 %.

Čtěte dále | Vydáno: 17.2.2012

Bytová jádra

Kompletní přestavba a rekonstrukce bytových jader v panelových domech je stále populárnější. Jak ale vybrat správnou firmu pro tuto rekonstrukci?

Čtěte dále | Vydáno: 16.2.2012

Dejte vědět o vaší stavební společnosti

Poptávkový portál NiceOne.cz je určen každému, kdo poptává či poskytuje práce od projektování přes koupi stavebního materiálu až po samotné stavební práce.
 

Čtěte dále | Vydáno: 15.2.2012

Objevte portál Kutil Tim.cz

A co Vám můžeme, mimo jiné, na našich stránkách nabídnout?

Elektrocentrály HERON jsou spolehlivým zdrojem elektrické energie vhodné k jakýmkoliv účelům. Jsou věrným pomocníkem na stavbách, v domácnostech nebo veřejných budovách a díky svým jedinečným vlastnostem si vydobyly mezinárodní pověst.

Čtěte dále | Vydáno: 13.2.2012

Další články

Nový článek
Články, které by vás mohly zajímat