MS v hokeji 2012

Značka stavební chemie Ceresit pokračuje v oficiálním sponzoringu MS v hokeji 2012 i na letošním šampionátu ve Finsku a Švédsku (4. – 20. května 2012 v Helsinkách a Stockholmu) a s hokejem bude v průběhu března až května spojena řada marketingových aktivit. Tou hlavní bude i letos spotřebitelská soutěž Henkel ČR s mottem „Fandíme hokeji!“.

Čtěte dále | Vydáno: 2.5.2012

Cyklotrasy a cyklostezky

Asi všichni víme, že jízda na kole a cyklistika je tou nejšetrnější dopravou k našemu životnímu prostředí. Cyklistika se stala velice oblíbeným sportem. A dnešní doba přináší milionové investice právě do nových cyklotras a cyklostezek.

Čtěte dále | Vydáno: 24.4.2012

Zdravé in-line bruslení

In-line bruslení je velice zdravé a velice příznivé pro naši duševní pohodu. U žen jsou in-line brusle velice oblíbené, protože si právě bruslením mohou udržovat štíhlou postavu a zpevňovat své svaly.

Čtěte dále | Vydáno: 24.4.2012

In-line brusle jak pro Vás, tak pro Vaše děti

Hledáte pro své děti nějaký sport, při kterém by se mohly zabavit, rozhýbat své tělíčko a samozřejmě vybít si svou přebytečnou energii. Jednoduše, aby se nenudily a taky, aby celé hodiny neseděly u televize nebo u počítačových her.

Čtěte dále | Vydáno: 24.4.2012

Vybíráte si kolečkové brusle?

Firma Rollerblade je největší výrobce kolečkových bruslí na světě. Je to světový lídr v oblasti in-line bruslení a in-line bruslí a právě společnost Rollerblade stojí za tím, že lidé na celém světě propadli tomuto sportu.

Čtěte dále | Vydáno: 24.4.2012

Elektrokola? Vyšlápněte i ten nejvyšší kopec!

Jste již starší, ale rád sportujete? Potřebujete si postupně vypracovat fyzičku, ale nerad zůstáváte za ostatními pozadu? Jezdíte na dlouhé vzdálenosti a nechce se Vám kvůli každému dobíjení navigačního systému nebo telefonu sesedat z kola? Elektrokola jsou ideálním řešením jak pro velké sportovce, tak pro starší klienty nebo zákazníky, kteří se teprve potřebují dostat do formy. Elektrokola Vám díky svému podpůrnému motoru umožní vyšlápnout jakýkoliv kopec, odpočinout si kdykoliv během cesty nebo pohodlně nabíjet telefon či navigační systém. Seznamte se s naší nabídkou!

Čtěte dále | Vydáno: 19.4.2012

Příjemné oblečení na nošení

Rádi bychom Vás informovali o možnosti zakoupit příjemné, kvalitní a značkové zboží za nízké ceny v našem internetovém obchodě boty-sport.cz. Zde objevíte outlet oblečení a obuv.

Čtěte dále | Vydáno: 7.4.2012

Úspěšné firmy podporují nadějné sportovce.

Peněz ve sportu a zejména v tom mládežnickém není nikdy dost. Finanční podpora Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy na provoz a rozvoj sportovních oddílů dětí a mládeže každoročně spíše klesá, přestože náklady se zvyšují.

Čtěte dále | Vydáno: 23.3.2012

Povlečení pro fotbalové fanoušky

Jste zapáleným fandou do fotbalu, máte svůj oblíbený klub a chcete mít svůj klub ještě blíže u sebe?

Čtěte dále | Vydáno: 6.3.2012

Termokamera, termovize

Podstatou termografie je analýza rozložení teplotního pole bezkontaktním způsobem na povrchu pozorovaného objektu a analýza infračervené energie, které těleso vyzařuje. Díky termokamerám můžeme zobrazit na povrchu daného objektu teplotní pole.

Čtěte dále | Vydáno: 6.3.2012

Další články

Nový článek
Články, které by vás mohly zajímat