Army shop Armik.sk

Obľubujete vojnu , históriu , chodenie v prírode a rozličné aktivity spojené s outdoor prostredím ? Ak vás baví história a hľadanie historických súvislostí , objavovanie nového a vojenské predmety , ste na správnej adrese .

Čtěte dále | Vydáno: 16.4.2012

Nejkrásnější pyžama a noční košile

Přichází jaro a s ním i nové vzory zboží Vienetta Secret. Samozřejmě se jedná o krásná nová letní pyžama, noční košile a šortky. Nové zboží již dorazilo, tedy první zásilka z mnoha. V nabídce se nyní tedy objevují nové vzory a také i nové střihy oblíbené značky pyžam a nočních košilí Vinetta Secret.

Čtěte dále | Vydáno: 13.4.2012

Spodní prádlo

V sortimentu naleznete jak spodní prádlo pro běžné nošení, tak i prádlo pro sport, erotické, luxusní spodní prádlo i svatební spodní prádlo pro nevěsty. Krajkové i hladké varianty, nevinné i odvážné střihy.

Čtěte dále | Vydáno: 6.3.2012

Nejkonzervativnějším oblečením jsou pyžama a noční košile.

Je možné v nočním oblečení vymyslet něco nového? Vše co je v módě dnes tu již více méně již bylo. Materiály jsou sice jemněji utkané, ale za poslední dobu se žádný nový do módy pyžam a nočních košil neprosadil. Vypadá to, že se pyžama a noční košile moc měnit nebudou.

Čtěte dále | Vydáno: 3.3.2012

Představení kurzu angličtina online pro začátečníky.

Angličtina pro začátečníky je unikátní výukový systém pro samostudium. Kurz angličtina pro začátečníky A1 je určen pro úplné začátečníky, A2 je pro znalé začátečníky. Unikátnost systému spočívá především v interaktivním budování slovní zásoby, online výkladech gramatiky a okamžitého překladu.

Čtěte dále | Vydáno: 3.3.2012

Pyžamo, ve kterém se budete cítit dobře.

Šaty na domácí nošení, nebo pyžamo? V poslední době již mezi těmito dvěma druhy oblečení není rozdíl. Moderní pyžamo se může použít i jako domácí oblečení.

Čtěte dále | Vydáno: 1.2.2012

Saténové, nebo bavlněné pyžamo?

Je lepší saténové, nebo bavlněné pyžamo? Každé má své pro i proti. Saténové pyžamo je luxusnější, ale bavlněné je zase praktičtější.

Čtěte dále | Vydáno: 1.2.2012

Dámské prádlo za bezkonkurenční ceny

Chcete si dopřát maximální komfort a přitom vypadat stále skvěle?Nabízíme vám <strong>široký sortiment kvalitního dámského spodního prádla</strong> pro každou ženu i dívku.

Čtěte dále | Vydáno: 14.1.2012

Erotické prádlo pro večery s partnerem

Pro většinu z nás bylo ještě před několika lety nakupování erotických pomůcek přes sexshop spojené se studem. Nákup erotických pomůcek představuje pro většinu naší populace velmi rozpačitou záležitost.

Čtěte dále | Vydáno: 28.11.2011

Spodní prádlo jako vánoční dárek

Většina žen se cítí v prostředí módy a oblečení jako ryba ve vodě. Vybírání spodního prádla je ovšem poměrně náročná disciplína, vzhledem k tomu, že vybraný kousek musí padnout doslova „jako ulitý“. Statistiky stále hovoří o tom, že více než polovina českých žen nenosí vhodně zvolenou velikost spodního prádla. Přesto se důslednou osvětou v této oblasti daří tuto bilanci vylepšovat a těla českých žen se postupně zaoblují do více a více ladných křivek.

Čtěte dále | Vydáno: 3.11.2011

Další články

Nový článek
Články, které by vás mohly zajímat