Přesné měřicí přístroje

Meraky.cz to je nejlepší eshop, kde seženete měřicí přístroje, které potřebujete pro přesnou práci. Pokud pracujete s elektrickým signálem, budete každý určitě potřebovat kvalitní osciloskop. Osciloskop se připojuje k měřenému signálu pomocí napěťových sond v případě měření napětí a pomocí proudových sond v případě měření proudu.

Osciloskopy jsou vyráběny jako stolní přístroje pro měření v laboratoři nebo dílně, anebo jako přenosné bateriové osciloskopy s galvanicky izolovanými kanály. Osciloskop se připojuje k měřenému signálu pomocí napěťových sond v případě měření napětí a pomocí proudových sond v případě měření proudu.

V eshopu Meraky.cz naleznete multimetry, zkoušečky, osciloskopy, klešťové ampérmetry, scopemetry, luxmetry, otáčkoměry, trasovače vedení, revizní přístroje, měřiče uzemnění, termokamery, měřicí kabely, přístrojové pojistky a mnoho dalších měřicích přístrojů.

Pokud máte zájem o opravdu kvalitní měřicí přístroje, navštivte eshop meraky.cz. S čímkoliv si nebudete vědět rady, poradí Vás kdykoliv náš proškolený tým pracovníků.

Vydáno: 1.1.2013

Doporučujeme
Nový článek
Články, které by vás mohly zajímat