Zpětný leasing nemovitostí, aut a výrobních strojů

Potřebujete se rychle dostat z finančních problémů, hrozí Vám exekuce nebo dokonce dražba Vaší nemovitosti? Rychlým, účinným a mnohdy posledním řešením může být tzv. zpětný leasing. Společnost Progress Leasing SE poskytuje komplexní služby včetně finančního poradenství, zajistíme veškeré nutné podklady.

Čtěte dále | Vydáno: 4.1.2013

Přesné měřicí přístroje

Meraky.cz to je nejlepší eshop, kde seženete měřicí přístroje, které potřebujete pro přesnou práci. Pokud pracujete s elektrickým signálem, budete každý určitě potřebovat kvalitní osciloskop.

Čtěte dále | Vydáno: 1.1.2013

Letní škola angličtiny

Jedná se o intenzivní studium angličtiny v Praze! Jazyková škola IJV představuje letní školu, kde dostanete skvělou možnost jak se naučit anglicky za krátký čas!

Čtěte dále | Vydáno: 27.4.2012

Jak se rychle a bez problémů přestěhovat?

Už jste se někdy stěhovali? A to úplně se vším? Jestli ano, tak mně dáte za pravdu, že to není nic jednoduchého a stěhování samotné není rozhodně záviděníhodné. Stěhování prostě sebou přináší dva různé pocity.

Čtěte dále | Vydáno: 26.4.2012

Polarizační brýle

Polarizační brýle
Chcete chránit svůj zrak ještě lépe než s klasickými slunečními brýlemi? Nebo vám nevyhovuje nepříjemné oslnění při řízení, sportech, rybaření i dalších aktivitách? Řešením pro vás mohou být polarizační brýle. Díky polarizačním čočkám se tyto brýle starají o váš zrak a zabraňují slunečnímu oslnění. Přitom nijak nesnižují kvalitu vašeho vidění.

Čtěte dále | Vydáno: 25.4.2012

Sluneční brýle Ray Ban

Sluneční brýle Ray Ban
Líbí se vám sluneční brýle, které bývají označovány jako letecké? Toto označení není daleko od pravdy u značky Ray Ban. Sluneční brýle Ray Ban byly původně vyráběny pro americké piloty a to už od roku 1937. Později se staly oblíbeným doplňkem hollywoodských režisérů i herců, kteří je proslavili. Sluneční brýle Ray Banse pak lavinově začaly šířit mezi americkou, a později i evropskou, veřejností.

Čtěte dále | Vydáno: 25.4.2012

Výškové práce – adaptabilní řešení veškerých prací na vašich domovech

Domovy nám poskytují bezpečí a útočiště. Určitě se shodneme na tom, že i o naše střechy nad hlavou je třeba pečovat. I to, co nás zaštiťuje svou ochranou, musíme sami důkladně chránit.

Čtěte dále | Vydáno: 25.4.2012

Paní a hospodyně na úklid vašich domácností:

Paní pro Váš úklid Vám zajistíme v době,kdy Vám to bude vyhovovat.Hospodyně se postará o Váš úklid tak,aby jste vy i naše úklidová firma byli maximálně spokojeni.

Čtěte dále | Vydáno: 25.4.2012

Jak udržovat a provádět čištění koberců ?

Mohu vysávat nový koberec vysavačem?V článku se Vám budeme snažit přiblížit, jak se správně postarat o Váš nový koberec.

Čtěte dále | Vydáno: 25.4.2012

Brýle

Nemusíte mít vadu zraku, abyste mohli nosit brýle. Stále častěji se setkáváme s případy, kdy si lidé pořizují brýlejako doplněk. V nabídce Eiffel Optic naleznete brýle různého provedení. Stačí si vybrat, které se vám nejvíce líbí a které vám sluší. S tímto výběrem vám mohou pomoci naši ochotní pracovníci na jedné z naši pětadvaceti poboček.

Čtěte dále | Vydáno: 24.4.2012

Další články

Nový článek
Články, které by vás mohly zajímat