Potisk triček

Naše firma se v rámci širokého sortimentu nabízených služeb zabývá také potiskem triček, kdy můžete využít našeho servisu a zvěčnit logo své firmy na našem kvalitním textilu. A to samozřejmě velmi rychle!

  Technologie šité na míru  

     Kromě potisku je možné využít i jiných forem realizace vašich firemních log, jimiž je vyšívání, nažehlování, barvení aj. Všechny tyto techniky jsou společně s potiskem trik vyjímečné ve své spolehlivosti v souvislosti s trvalostí potisků a zachování barev, což je jedna z našich předností.
     Mezi technologie, které k potisku triček používáme patří především sítotisk, sublimace, termotransfer, tedy metody spolehlivé, osvědčené a na trhu běžně užívané. V rámci vašich požadavků vždy určíme a společně najdeme nejvhodnější metodu k realizaci vašich návhrů. Není pro nás problémem tisk fotografií, celoplošný tisk či tisk na sportovní textil, který zejména vyžaduje vysokou odolnost vůči opotřebení. Stejně tak jsme specialisté na realizaci 3D tisků, což je jedna z nejnovějších technologií v této oblasti.

  Rychlost a spolehlivost tisku

   Principy tisků jsou poměrně jednoduché, proto zaručujeme co nejrychlejší dodání, sami totiž dobře víme, že na dobrou reklamu by se nemělo dlouho čekat. Důležité jsou pro nás možnosti, které vám nabízíme, abychom tak tiskli a šili vaší firmě na míru a pomohli vám s vlastní prezentací. Příjemný textil s kvalitním potiskem, který budou vaši zaměstnanci a klienti nosit s chutí je pro nás to nejdůležitější.

Vydáno: 13.9.2011

Doporučujeme
Nový článek
Články, které by vás mohly zajímat