Přidejte se k inzerci!

Přidejte se také k inzerci a zaregistrujte se na inzertním webu!  Jen pro vás je tu JEDNODUCHÝ, PŘEHLEDNÝ a LEVNÝ inzertní server Krajánek pro celou Českou republiku s novinovou inzercí pro Pardubický kraj!

Čtěte dále | Vydáno: 9.4.2012

Just see studio - Buďte prostě vidět

Just see je mladé a kreativní studio, založené v roce 2011, jehož výroba je zaměřena na produkty jako reklama, videoklipy, firemní prezentace, filmy, 3D/2D animace a další videozáznamy.

Čtěte dále | Vydáno: 4.3.2012

Velkoplošné LED obrazovky VIDEOBILLBOARD®

 

Pohyblivá digitální reklama na LED obrazovkách je v součastné době považována za nejefektivnější medium outdoorové komunikace. Venkovní reklama působí bez ohledu na vůli příjemce v podstatě nepřetržitě 7 dní v týdnu po dobu 24 hodin denně.

Čtěte dále | Vydáno: 13.2.2012

Originální textil

Na našem e-shopu si můžete vybrat z řady různě barevných trik pánských a dámských v různých velikostech.

Čtěte dále | Vydáno: 1.1.2012

Potisk triček

Nabízíme Vám maturitní trička, maturitní stužky, maturitní šerpy, trička pro školáky, absolventská trička pro ZŠ… Zkrátka potisk triček.

Čtěte dále | Vydáno: 22.12.2011

Slevadodomu.cz

Nový portál na slevy – ale úplně nově pojatý

Třikrát hurá. Konečně se to dostalo i k nám a v nabídce milionu slev, se objevil první, který má konečně zajímavé a úzké zaměření. Dočkáme se snad pokračování i ze strany dalších programátorských gigantů?

Čtěte dále | Vydáno: 12.12.2011

Potisk triček

Máte nápad na maturitní nebo jiná absolventská trička a chtěli byste vymyšlený potisk aplikovat na určený počet triček? Tak s tímto nemá naše firma Braq.cz vůbec žádný problém.

Čtěte dále | Vydáno: 28.11.2011

Czech Image s.r.o. - reklamní předměty s potiskem

Společnost Czech Image s.r.o. funguje na trhu s reklamními předměty a jejich potiskem již od roku 2000. Z naší široké nabídky můžete pečlivě vybrat zboží pro zákazníky na veletrhy a další akce, či vybavit prostory svých kanceláří. U nás pořídíte např.:

Čtěte dále | Vydáno: 20.11.2011

Ten, kdo je vidět, úspěšně obchoduje

 

Asociace spolupracujících realitních kanceláří a makléřů (ASRKM) společně       s PROLUX Consulting Int. s.r.o. a dalšími subjekty rozjíždějí v tomto období celorepublikovou reklamní kampaň na podporu prodejů zakázek všech klientů členů ASRKM.

Čtěte dále | Vydáno: 4.11.2011

Soutěžení je oblíbené

Soutěže na internetu jsou velice oblíbené a populární díky mnohdy hodnotným cenám. Obvykle je to velice snadné, rychlé a výhry jsou relativně zajímavé. O tom, že lidé rádi soutěží, není třeba vůbec pochybovat, protože jistě známe ve svém okolí minimálně jednoho člověka, který rád soutěží.

Čtěte dále | Vydáno: 27.10.2011

Další články

Nový článek
Články, které by vás mohly zajímat