Kvalitní dámská obuv

Schovejte zimní kozačky a připravte si ze svých úložných prostorů boty na letní sezónu. Na rozdíl od mužů mají ženy daleko rozmanitější možnosti jak se v létě obouvat. Dámská obuv skýtá nespočet tvarů, designů a různých typů bot, s různou velikostí podpatků. V horkých letních měsících si mohou k šatům obout elegantní pantofle, aniž by porušili jakýkoli dresscode a nebude se jim pařit noha jako mužům v uzavřené obuvi.

Čtěte dále | Vydáno: 27.4.2012

Základem početí je ovulace

Základem toho, aby žena, která chce mít miminko a chce otěhotnět, je to že musí ovulovat. Protože právě porucha a selhání ovulace je tou nejčastější příčinou, že se ženě otěhotnět nedaří, tak jednoduše, jak by to mělo jít.

Čtěte dále | Vydáno: 24.4.2012

Parfémy a jejich nošení

Jak nanášet správně parfémy na tělo? Při aplikaci parfému na pokožku je nepsaným pravidlem vybírat dobře prokrvená místa - například oblasti za ušima, na krku, mezi prsy, na loketních a kolenních důlcích a ale také i na zápěstí. Toto pravidlo však nelze brát jako dogma. Vhodnou aplikaci je ideální vyzkoušet a otestovat a používat tu nejvhodnější, tedy tu, která nám nejvíce vyhovuje. U silnějších (především orientálních) vůní stačí několik kapek na zápěstí, naopak svěží a lehčí vůně vyžadují důkladnější aplikaci. Záleží také na individuálních preferencích - množství, které vyhovuje jednomu člověku, může jiného obtěžovat.

Čtěte dále | Vydáno: 23.4.2012

Stříbrné náušnice! Slečny a dámy je milují

Točíme se stále ve víru všedních starostí a upadáme čím dál častěji do stavu, kdy nás opravdu, ale opravdu už nic nebaví. Pořád dokola, den, co den musíme dělat stejné věci. V životě mnoho radostí nezažijeme, a proto se rádi uchylujeme k internetovým obchodům se šperky a patříme s úžasem na stříbrné náušnice. Neuvěřitelné, co tvůrci šperků dokážou udělat s kouskem lesklého kovu. Nádhera! A ty ceny! Den se osvětlí s novými náušnicemi.

Čtěte dále | Vydáno: 16.4.2012

Koření

Všechna naše koření, která prodáváme, jsou velmi kvalitní a jsou dělány z těch nejlepších rostlin, které v zemi, ve které se dané koření vyrábí, rostou.

Čtěte dále | Vydáno: 2.4.2012

Tip na jarní obuv

Jaro už je tady, a s ním přichází u mnoha žen k obnově šatníku podle posledních trendů. K oblečení bezpochyby patří i kvalitní obuv. Pokud tedy potřebujete obnovit svou sbírku bot, je nejvyšší čas začít vybírat z populárních značek obuvi.

Čtěte dále | Vydáno: 29.3.2012

Otestuje překrásné šperky

S chutí byste byla pořád překrásná a předkládat svůj krk prostřednictvím precizních drahocenných šperků? Chcete se svým protějškům neustále líbit a uchvacovat vlastním designem všechno co se hýbe? Potom vyzkoušejte šperky pro dámy toho nejznamenitějšího designu.

Čtěte dále | Vydáno: 23.3.2012

Ráj luxusních kabelek

Kabelky Belona eshop - Vítejte ve světě kabelek. Naleznete zde kabelky, cestovní tašky, peněženky, pásky, kufry, batohy, látkové i kožené aktovky a kabelky. Značkové kabelky nejvyšší kvality.

Čtěte dále | Vydáno: 21.3.2012

Dámské hodinky

 

Každá žena si potrpí na luxusní a pohledné doplňky. Nabízíme vám jedinečné modely za velmi příjemné ceny v pestré nabídce módního světa s dámskými hodinkami. Dámské hodinky v široké škále všech moderních světových značek jsou tu připraveny právě pro vás! Prohlédněte si stránky našeho internetového obchodu hodinarstvi.cz a vyberte si originální varianty dámských hodinek.

Čtěte dále | Vydáno: 14.3.2012

Věnujte dostatečnou pozornost vašim nehtům

E-shop potřebami pro modelaci nehtů D-nails.sk vám nabízí široký sortiment materiálu a pomůcek pro profesionální modeláž krásných a originálních nehtů. Chcete kvalitní UV gel, akryl či nehtové zdobení? Vše, co potřebujete, nakoupíte na D-nails.sk.

Čtěte dále | Vydáno: 9.3.2012

Další články

Nový článek
Články, které by vás mohly zajímat