Rozhovor pro Doma.cz s MUDr. Milanem Kudynem na téma: kojenecká voda

Možná některé z maminek stále váhají, proč by měly svým dětem dávat raději kojeneckou vodu, než vodu z kohoutku, která není pro takto malé děti prokazatelně vhodná. Doporučil byste právě maminkám kojeneckou vodu? Přestože můžeme říci, že se kvalita dodávané kohoutkové vody hodně zlepšila, jsou jisté zákonitosti, které nezměníme. Voda z kohoutku je stále voda, která projde před distribucí do sítě úpravnou.

Čtěte dále | Vydáno: 25.4.2012

Oblečení do nepohody: Skvělý design a vysoká kvalita!

Kolekce dětského oblečení do deště, funkčního oblečení i prádla a módní kolekce s přidanou funkčností ochrání děti stejně dobře na cestě do školy jako při hrách v kalužích. A navíc v neodolatelných designech.

Čtěte dále | Vydáno: 18.4.2012

Sára: Kniha první

Existuje duchovní čtivo pro děti? Snad kromě Malého prince? Ano… nesmírně mile mne překvapila kniha Esther a Jerryho Hicksových s názvem Sára: Kniha první. Desetiletá Sára je dítě snící o tom, že bude poustevník, protože jí až příliš bolí okolní svět. Pak ale potká bílou nadpozemskou sovu – Šalamouna – a stráví s ním chvíle moudrosti, probuzení a radosti ze života. Již dlouho jsem neměla v ruce knihu, která by mne tak oslovila a která se čte úplně sama.

Čtěte dále | Vydáno: 11.4.2012

Plenky z bambusu

V bambusových plenách se vaše miminko bude cítit naprosto spokojené! 

Čtěte dále | Vydáno: 11.4.2012

Horský pramen v nové láhvi

Společnost Nutrend přichází na trh s novým designem obalu kojenecké vody Horský pramen. Lahev má modernější tvar a lépe padne do ruky. Tato kojenecká voda, která splňuje nejpřísnější požadavky kvality, je vhodná pro každého z nás. Doporučuje se pít především těhotným a kojícím ženám a dětem.

Čtěte dále | Vydáno: 2.4.2012

Chvíle volna s hrami

Barbie hry obsahují různé oblékání a převlékání modelek. Skládání puzzlů, hraní pexesa online, aj.

Čtěte dále | Vydáno: 23.3.2012

Železniční modelářství

Železniční modelářství je koníček mnoha lidí. Modely mašinek a vláčků jsou neuvěřitelnou podívanou. 

Čtěte dále | Vydáno: 21.3.2012

Mašinka Tomáš

Mašinka Tomáš ze světa neodjela, ale vrací se jak k dětem, tak dospělým. Věříme, že je jen pár lidí nebo dětí, kteří tuto pohádku neznají, ale přesto se můžeme pozastavit a říci o čem pohádka mašinka Tomáš je. 

Čtěte dále | Vydáno: 20.3.2012

Dětské hodinky

 

S dětskými hodinkami mile potěšíte vaše děti, které se tímto způsobem rychleji a snadno naučí ovládat čas. Záruka kvality, přesnosti, dlouhé životnosti, možnost vrácení, výměny, to je garance pro naše velké i malé spokojené zákazníky. Objednávejte dětské hodinky s pohádkovými motivy či v tanagerské verzi za atraktivní ceny právě v našem e-shopu!

Čtěte dále | Vydáno: 16.3.2012

Kojenecká voda – pro kojící a jejich drobečky to nejlepší

Péče maminek o ty nejmenší je přirozeně provázena mnoha otázkami. Častým tématem bývá i voda. Jakou těm nejmenším dávat, zda použít tu z kohoutku a převařovat ji, nebo je lepší sáhnout po nějaké z balených vod…

Čtěte dále | Vydáno: 13.3.2012

Další články

Nový článek
Články, které by vás mohly zajímat