Bezpečnostná technika, trezory, skrine na zbrane a poštové schránky od spoločnosti Rottner

Spoločnosť Rottner Security Slovensko, s.r.o. ponúka kompletný sortiment sejfov a trezorov. Všetko na uskladnenie vašich dokumentov, datových nosičov, cenností i zbraní. Ďalej široký výber poštových schránok, peňažných pokladniček, Euro mincovníkov a kasiček, skríň a trezorov na kľúče.

Čtěte dále | Vydáno: 13.4.2012

Postele a jejich současné trendy

Tak jako většina vybavení interiérů bytovým nábytkem podléhá módním trendů, tak i vybavení ložnic není výjimkou. V sortimentu dnešních internetových obchodů převládají v nabídce dřevěné postele z masivu.

Čtěte dále | Vydáno: 4.4.2012

Zahradní nábytek, ratanový nábytek, bambusové podlahy – La Casa Nova, spol. s r. o.

 

Zahrada a zahradní posezení je místem, kde se většinou setkáváme se svou rodinou nebo přátely a plánujeme si určitou relaxaci, pobavení a odpočinek od náročného pracovního dne. Zahradní posezení je v letních teplých měsících ideálním prostředím pro zpříjemnění si vaši snídaně, oběda nebo večeře. Obzvlášť je-li posezení tvořeno kvalitním zahradním nábytkem, který nabízí vysoký komfort a kvalitu, může být váš odpočinek dvojnásobně příjemný.

Čtěte dále | Vydáno: 7.3.2012

Vybavenie Vášho bývania

My pre Vás máme ponuku kúpiť nábytku a ďalšieho bytového vybavenia z pohodlia Vášho domova, cez internet.

Čtěte dále | Vydáno: 1.3.2012

Vybírejte do vlastních interiérů pouze nábytek z tvrdého dřeva

Novodobým hitem aktuální doby je nábytek z tvrdého dře va v různých podobách. Vyšší nákupní cena tohoto výrobku je z pohledu dlouhodobějšího mnohem lukrativnější. Jednou z předností zmíněných doplňků je samozřejmě dlouhověkost, která je poté následována propracovaností a exkluzivní přínosností. Pořádně si vybrat můžete hned z velkého množství unikátních materiálů, které budou přesně odpovídat Vašim snům. Kromě odolnosti lze ovlivňovat i patřičný vzhled propracovaného nábytku ze dřeva, která je zabarven v různých barvách. 

Čtěte dále | Vydáno: 10.2.2012

Bezpečnostní technika, trezory, skříně na zbraně.

Představujeme vám nabídku firmy Rottner Security Slovensko s.r.o. Jsme dceřinou společností rakouské společnosti ROTTNER Tresor GmbH. Je to rodinný podnik, který je již 40 let přední firmou na evropském trhu s bezpečnostní technikou.

Čtěte dále | Vydáno: 1.2.2012

Dekorační látky a záclony

Je čas změnit sny na realitu a vybrat si u nás v e-shopu rychle a bez problémů záclony a dekorační látky podle svého.

Čtěte dále | Vydáno: 30.1.2012

Ušetříte prostor – šatní skříně

Máte málo úložného prostoru? Pořiďte si vestavěné šatní skříně, díky kterým ušetříte spoustu místa a využijete mnohdy hluchý prostor. Výhodou tohoto typu šatní skříně je především její rozměr, který může být libovolný dle prostor, které máte k dispozici. Většina šatních skříní má posuvný systém zavírání, díky tomuto prvku nemusíte myslet na potřebný prostor před skříní a můžete jej efektivně využít.

Čtěte dále | Vydáno: 6.1.2012

Skvělý design i praktické využití – dopřejte si nábytek na míru

Většina z nás si svůj domov zařizuje pouze několikrát za život. Ať již půjde o budování vlastního bydlení nebo rekonstrukci toho starého, vždy se vyplatí pořídit si nábytek na míru. Přinese vám osobitý design, styl a dlouhodobou životnost. Originální vzhled nábytku na míru je to, co vytváří nenapodobitelnou atmosféru vašeho domova.

Čtěte dále | Vydáno: 16.12.2011

Přírodní židličky pro malé předškoláky

Má nábytek vaší mateřské školy již to nejlepší za sebou? Chcete vytvořit dětem příjemné prostředí, kde si mohou hrát, poznávat nové kamarády, učit se nové návyky, které záhy upotřebí ve škole? Není už vybavení vaší mateřské školy, co bývalo a chcete ho obnovit? Není nic jednoduššího než se poohlédnout po novém.

Čtěte dále | Vydáno: 14.12.2011

Další články

Nový článek
Články, které by vás mohly zajímat