Bad Kleinkirchheim, lázeňství a lyžování

 

Toto lázeňské a lyžařské středisko naleznete v Korutanech, v nejjižněji položené spolkové zemi Rakouska.

Čtěte dále | Vydáno: 5.12.2011

Půjčovna lyží a snowboardů

 

Potřebujete na novou lyžařskou sezonu nové lyže? Zkuste se ještě předtím než se vydáte do prodejny lyží a zamyslete jestli pro Vás nebude lepší si lyže nebo rovnou celé vybavení půjčit.

Čtěte dále | Vydáno: 6.11.2011

Značkové bundy na snowboard za rozumné ceny

Sněhová sezóna se blíží velmi svižným a nezastavitelným způsobem. Kvantum sportovně dychtivých spoluobčanů se již v této době pozvolna připravuje na zimní a divoké zážitky, které mohou mít i tvář snowboardu. A zrovna zmíněná aktivita potřebuje nejen ideální technické vybavení, ale také módní doplňky a oděvy, které se postarají o Vaší osobu, teplo a hlavně samotný vzhled. Není se tedy čemu divit, že značné kvantum internetových eshopů již vyrazilo na prodejní a slevové akce, které zaručují oděvy za nejlepší ceny na trhu.

Čtěte dále | Vydáno: 12.10.2011

O’Neill soldiers powered by Philips

 

Deštné v Orlických horách– V GravityParku v Deštném zítra vyráží na zteč neohrožení bojovníci letošního freeski klání O’Neill Soldiers 2011 aby se v sobotu utkali v nelítostném souboji Final JAM. K pořádné freeski bitvě patří i našlápnutá muzika s tvrdými beaty, o kterou se postarají špičková sluchátka nově představené řady Philips O’Neill.

Čtěte dále | Vydáno: 10.3.2011

Brutální slevy v HappySportu

Slevy jako prase v Happy Sportu už nestačí – teď tu jsou brutální slevy lyží, snowboardů a ostatní zimní výbavy.

Čtěte dále | Vydáno: 8.3.2010

Další články

Nový článek
Články, které by vás mohly zajímat