Profesionální služby v oblasti mezd, účetnictví, daňového poradenství i auditů.

V České republice je podnikání svázáno mnoha pravidly a předpisy. Především pro drobné podnikatele, kteří nemají zaměstnance nebo zaměstnávají pouze několik lidí, představuje vedení firmy opravdu velké administrativní zatížení.

Pokud na odborné administrativní, účetní či další práce nemáte vlastní zaměstnance, můžete využít služeb externí firmy. NETTO s.r.o. poskytuje daňové poradenství, sestaví vám daňové přiznání, zajistí vedení účetnictví, a zpracuje vám komplexně mzdovou agendu.

Málokdo bez odborného vzdělání a zkušeností se v daňovém právu dobře vyzná. Doprovod odborného daňového poradce na finanční úřad se opravdu vyplatí, můžete se tak vyhnout nemalým doměrkům na dani a příslušenství daně a řadě dalších problémů.

I pokud máte na zpracování účetnictví vlastní zaměstnance, mohou čas od času narazit na problém, s nímž si neví rady.  Na webových stránkách NETTO s.r.o. můžete krátce popsat váš daňový oříšek a cenovou kalkulaci na jeho rozlousknutí obdržíte obratem nebo při osobním jednání.

Auditorská společnost NETTO s.r.o. je členem Komory auditorů České republiky a nabízí služby ověření účetní závěrky, přezkoumání hospodaření nebo ověření projektového účetnictví.

Vydáno: 7.1.2013

Doporučujeme
Nový článek
Články, které by vás mohly zajímat