Profesionální služby v oblasti mezd, účetnictví, daňového poradenství i auditů.

V České republice je podnikání svázáno mnoha pravidly a předpisy. Především pro drobné podnikatele, kteří nemají zaměstnance nebo zaměstnávají pouze několik lidí, představuje vedení firmy opravdu velké administrativní zatížení.

 

Čtěte dále | Vydáno: 7.1.2013

Tonery, cartridge, inkousty

Jeden s tipů tiskáren jsou inkoustové, a barvy v jejich zásobníku bývají tekuté inkousty tiskáren.

Čtěte dále | Vydáno: 23.1.2012

Kancelářská a školní galanterie

Co si má člověk pod pojmy "kancelářská a školní galanterie" vlastně představit? Málokdo by dokázal vysvětlit, co tyto pojmy znamenají, ale setkáváme se s nimi prakticky denně, do této kategorie totiž spadají totiž předměty jako jsou obal na doklady, vizitkář, zásobník na CD a jiné plastové nebo kožené výrobky.

Čtěte dále | Vydáno: 6.12.2011

Adobe Carousel je nyní k dispozici v iTunes App Store a Mac App Store

Společnost Adobe oznámila okamžitou dostupnost softwaru Adobe Carousel v iTunes App Store a Mac App Store. Fotografické řešení Adobe Carousel poskytuje spotřebitelům ucelený přístup k vlastní knihovně fotografií prostřednictvím jejich iPad, iPhone, iPod touch a Mac OS. Uživatelé mohou jednoduše prohlížet, upravovat a sdílet fotografie bez obav z manuální synchronizace. Adobe Carousel je postaven na stejné technologii zpracování fotografií jako Adobe Lightroom. Díky ní dosáhnou uživatelé při úpravách svých fotografií trvale těch nejlepších výsledků bez ohledu na to, jaké zařízení zrovna používají.

Čtěte dále | Vydáno: 21.11.2011

Pro nová razítka jedině do eshopů

Díky velice rozvinutému průmyslu s kancelářskými potřebami se dnes nechají sehnat prakticky jakákoliv razítka

Čtěte dále | Vydáno: 14.11.2011

Používání obálek i v 21. století

Ať již tomu věříme nebo nevěříme stále jsou obálky jednou z nejdůležitějších kancelářských potřeb a nejen jich.

Čtěte dále | Vydáno: 27.10.2011

Stabilní obaly

Co je a z čeho se vyrábí? Vlnitá lepenka je produkt z dřevitých vláken, která je silnější než papír. Vlnitá lepenka je tvořena určitým počtem vrstev hladkého a zvlněného papíru.

Čtěte dále | Vydáno: 27.10.2011

Kartony najdeme snad všude

O kartonech v dnešní době slyšíme stále pořád. Kartony jsou potřeba ve většině oblastí. Z kartonů se vyrábí především kartónové krabice, které jsou tím pravým například na stěhování, protože krabice je jednoduše rozložitelná, ale také i podle potřeby skladná a šetří místo.

Čtěte dále | Vydáno: 27.10.2011

Obaly pro stěhování

Chystáte se na další krok ve svém životě? Jestliže ano a jedním z těchto kroků bude stěhování, tak je důležité si to velmi dobře rozmyslet. Velmi dobrým pomocníkem při stěhování je krabice na stěhování.

Čtěte dále | Vydáno: 27.10.2011

Praktické krabice

Krabice jsou jednou z nejpraktičtějších věcí, které můžeme využít jak v domácnosti tak i také ve firmách, v kancelářích.

Čtěte dále | Vydáno: 27.10.2011

Další články

Nový článek
Články, které by vás mohly zajímat