Vítězná digitální piana

Březnové vydání prestižního měsíčníku dTest obsahovalo mimo jiné i výsledky testu digitálních pian (březen 2012). Do testování byla zařazena digitální piana několika značek – Yamaha, Kawai, Roland, Casio, Korg a Kurzweil.

Čtěte dále | Vydáno: 26.4.2012

Živá hudba na ples

 

Žádná taneční zábava se bez dobré kapely prostě neobejde. Vyžadujete vždy kvalitu a spolupracujte jen s profesionály ve svém oboru ke kterým Caroline band rozhodně patří.

Čtěte dále | Vydáno: 6.11.2011

Kvalitní ozvučení Vaší párty s našimi produkty

Pro kvalitní ozvučení je potřeba zejména zesilovač, který zajistí i v rozlehlých místnostech perfektní zvuk.

Čtěte dále | Vydáno: 22.9.2011

Životní styl určuje i hudba

Každý z nás je spjatý s hudbou, někdo více, někdo méně…

Čtěte dále | Vydáno: 2.8.2011

Hudební nástroje Suzuki

Na úvod je třeba poznamenat, že se nejedná o stejnou společnost, která je známá jako výrobce automobilů a motocyklů. Japonská „hudební firma“ Suzuki je další významnou společností na trhu s hudebními nástroji. Suzuki nabízí pestrou škálu hudebních nástrojů. A hlavně, nejedná se o „nějaké hudební nástroje“, ale o velmi kvalitní modely, které jsou vyhledávané po celém světě.

Čtěte dále | Vydáno: 21.6.2011

Správná hudba – základ úspěchu

Pořádáte oslavu narozenin, svatbu, ples, či jinou společenskou událost? Věnujte při plánování nemalou pozornost především hudbě, která zajistí zábavu hostům na tanečním parketu a zároveň bude příjemnou kulisou při rozhovorech.

Čtěte dále | Vydáno: 13.6.2011

Rozproudění zábavy na akcích – živá hudba

Nemyslitelnou součástí nejrůznějších kulturních akcí je hudba, neboť právě ta vytváří příjemnou a uvolněnou atmosféru. Vždy je nutno zvolit nejen vhodný repertoár, který bude odpovídat věkové struktuře hostů, ale také kvalitu a hlasitost hudby. Oslava narozenin, svatba, ples či jiná společenská událost se bez hudby jednoduše neobejde. Je možné volit mezi hudbou reprodukovanou či živou. Živá hudba je příjemnější, osobnější a efektivnější.

Čtěte dále | Vydáno: 13.5.2011

Jiří Schmitzer zahraje v pražském Konferenčním centru GreenPoint

Praha, 5.2.2011 - Známý herec a písničkář vystoupí 22.2.2011 v pražském Konferenčním centru GreenPoint.

Čtěte dále | Vydáno: 5.2.2011

Jiří Schmitzer zahraje v pražském Konferenčním centru GreenPoint

Praha, 3.2.2011 - Známý herec a písničkář vystoupí 22.2.2011 v pražském Konferenčním centru GreenPoint.

Čtěte dále | Vydáno: 3.2.2011

Zobcové flétny

Z hlediska zařazení patří zobcové flétny mezi dřevěné dechové hudební nástroje. Mezi dřevěné nástroje řadíme rovněž zobcové flétny, které jsou vyrobeny z umělé hmoty. Je to dáno tím, že zařazení tohoto hudebního nástroje do příslušné kategorie vychází z jeho zvukových vlastností, nikoliv z použitého materiálu. Mezi dřevěné dechové nástroje patří rovněž příčné flétny, které se oproti zobcovým flétnám liší svoji konstrukcí.

Čtěte dále | Vydáno: 31.8.2010

Další články

Nový článek
Články, které by vás mohly zajímat