Ustavování řemenic a strojů

Zásadní vliv na bezporuchový chod strojů má dodržení souososti hřídelí strojů. Na základě udaných parametrů stroje pomocí frekvenčního měřiče napnutí SKF lze přesně určit správné napnutí řemenů, které má zásadní vliv na životnost celého pohonu.

Čtěte dále | Vydáno: 3.5.2012

Kvalitní hodinky - dárek pro každého

Široký výběr hodinek. Nabízíme pánské hodinky, dámské hodinky a dětské hodinky za výhodné ceny.

Čtěte dále | Vydáno: 28.4.2012

Bezpečnostní dveře do bytu

 

Bezpečnostní dveře mohou chránit váš dům, ale třeba i byt v bytovém domě. Nikdo přeci nechce, aby do jeho bytu měl přístup někdo cizí. Nejlepším zabezpečením bytu jsou kvalitní bezpečnostní dveře od osvědčení firmy. Bezpečnostní dveře do bytu pak povětšinou slouží jako dveře vstupní a chrání tak celou vaši rodinu i majetek.

Čtěte dále | Vydáno: 27.4.2012

Elektrické kolo? Doražte úspěšně do cíle!

Chcete vyrazit na dlouhý výlet a kazí Vám náladu vědomí, že budete muset neustále sesedat z kola kvůli přestávkám na odpočinek nebo dobíjení navigačního sytému? Naplánovali jste si s vnoučaty trasu na kolech, ale bojíte se, že jim nebudete stačit? Nebo teprve začínáte s cyklistikou a potřebujete si postupně vybudovat fyzickou výdrž? Elektrické kolo neboli elektrokolo je zde pro všechny milovníky sportu, kteří si chtějí jízdu užít bez zbytečného stresu. Sportujte, ale odpočiňte si kdykoliv během jízdy, dobíjejte telefony nebo navigační zařízení přímo na kole či si díky motoru trochu zrychlete tempo, když ostatním nebudete stačit. Elektrické kolo Vám pomůže dorazit do cíle vždy mezi prvními, aniž byste vypustili duši!

Čtěte dále | Vydáno: 20.4.2012

Prvotřídní hodinky pro každého

Jste vytížení a stále potřebujete mít přehled o tom, kolik je hodin? Jste závislí na vašem časovém harmonogramu? Potom potřebujete vždy přesně vědět, jak jste na tom s časem. K tomu se perfektně hodí stylové hodinky. Obchody, které prodávají luxusní a drahé hodinky, najdete na každém rohu dva. Můžete si ale dovolit dávat za hodinky tisíce?

Čtěte dále | Vydáno: 18.4.2012

Právník ZDARMA

Byli jste ne vlastní vinou poškozeni například při dopravní nehodě nebo jste utrpěli pracovní úraz?

Uvědomte si, že každá osoba, které někdo způsobil škodu, má zákonný nárok na odškodnění.

Pokud jste účastníkem dopravní nehody, kterou jste nezavinili, a vznikne Vám škoda, máte zákonný nárok na odškodnění. Vaše odškodnění je hrazeno pojišťovnou z titulu povinného ručení vozidla, jehož řidič dopravní nehodu způsobil. Nečekejte ovšem, že Vám nějaká pojišťovna sama vyplatí odškodnění ve výši, která Vám právem náleží.

Čtěte dále | Vydáno: 17.4.2012

Originální hodinky pro každého

hcete si koupit nové hodinky, ale často narážíte na to, že když se vám hodinky líbí, nemůžete si je dovolit? Rádi byste si dopřáli elegantní hodinky, které také zaplatíte? Nyní můžete!

Čtěte dále | Vydáno: 14.4.2012

Spoléháme na LED zářivky

Dodáváme LED osvětlení a žárovky s nejmodernější LED technologií. Zaměřujeme se na LED svítidla se značkovými diodami, které vám zajistí příjemné světlo a dlouhou životnost. Při výběru nejvhodnějšího osvětlení vám rádi poradíme.

Čtěte dále | Vydáno: 12.4.2012

Darčeky pre ženy

Blížia sa narodeniny, meniny alebo iná významná udalosť v živote Vašej ženy? Pre športovkyne, milovníčky rýchlych kolies či dobrej zábavy je pripravený široký sortiment darčekov za veľmi dobré ceny.

Čtěte dále | Vydáno: 12.4.2012

Už jste slyšeli o špercích Swarovski?

Proč se mluví o Swarovski

Šperky Swarovski jsou světově proslulé nejen díky své výjimečné kráse, ale také díky kvalitě výrobků prověřenou léty na trhu. Pokud stále váháte, zda se vyplatí vlastnit jeden nebo více šperků, věřte, že své investice nebudete litovat – zajisté vás ocení vaše okolí i vy samy.

Čtěte dále | Vydáno: 11.4.2012

Další články

Nový článek
Články, které by vás mohly zajímat