Využijte služeb autopůjčovna a udělejte si výlet do Ostrava

Ostrava, třetí největší město České republiky, nabízí několik zajímavých atrakcí a zajímavých aktivit, kterými se zde můžete bavit. 

Čtěte dále | Vydáno: 4.1.2013

Pozor, dovolená pro děti zdarma!

Cestování je pro většinu lidí vítaným odreagováním od stresu a starostí všedních dní.

Čtěte dále | Vydáno: 28.4.2012

Ubytování Jeseníky

Kam letos vyrazíte s celou rodinou na dovolenou? Využijte toho, co nám nabízí naše krásná země - JeseníkyAť už jsou Vaše požadavky jakékoliv, dokážeme je splnit...

Čtěte dále | Vydáno: 26.4.2012

Zakynthos

Zakynthos
Přemýšlíte o letní dovolené a láká vás Řecko? Řecko nenabízí jen destinace na pevnině, ale i spoustu ostrovů. Řecké ostrovy jsou dokonce oblíbenější než pevninská část. Vydejte se také poznávat Řecko, navštivte ostrov Zakynthos.
 

Čtěte dále | Vydáno: 24.4.2012

Sharm el Sheikh - Egypt 2012

Moderní egyptské turistické letovisko na jižním cípu Sinajského poloostrova Sharm El Sheikh  nabízí ideální podmínky pro turisty.

Čtěte dále | Vydáno: 20.4.2012

Představujeme Thajsko - exotický klenot jihovýchodní Asie

Thajské království, dříve nazývané Siam, je jednou z nejznámějších zemí jihovýchodní Asie a pro turisty z celého světa je symbolem exotiky.

Čtěte dále | Vydáno: 17.4.2012

Last minute zájezdy

CA Alereisen přináší přehledný výběr levných lyžařských zájezdů se slevou LAST MINUTE.

Čtěte dále | Vydáno: 16.4.2012

Hotely Jeseníky

Je spousta míst, kde se dá strávit dovolená. Skoro by se dalo říct, že výběr dovolené, tedy přesně toho kam se tedy pojede na dovolenou, je hodně náročné. Pokud rádi cestujete, určitě zvolíte zahraniční dovolenou, protože dlouhá cesta do vzdálených míst Vám nebude vadit.

Čtěte dále | Vydáno: 14.4.2012

Dlouhé Stráně stojí za návštěvu

Přemýšlíte, kam letos vyrazíte s celou rodinou na příjemnou dovolenou? A cesta k moři se Vám zrovna nezdá jako dobrá volba. Co takhle využít toho co nám nabízí naše krásná země a třeba vyrazit někam kde jsou krásné hory a kde si můžete vychutnat krásnou přírodu a slunce a načerpat stejnou sílu jako třeba u moře.

Čtěte dále | Vydáno: 14.4.2012

Bike Park

S příchodem jara a krásných slunečných dnů nás určitě napadá, že bychom mohli vyrazit někam na dovolenou, třeba kratičkou ale přesto skvělou. Už, když se podíváte do kalendáře, tak nám květen nabízí možnost prodloužených víkendů ve spojení se státními svátky. A proč právě tohoto nevyužít k tomu abychom načerpali novou sílu a vydatně si odpočinuli. Prostě žádný stres a shon.

Čtěte dále | Vydáno: 14.4.2012

Další články

Nový článek
Články, které by vás mohly zajímat