Podlaha vhodná pro alergiky – dřevěné parkety

Do prvního odstavce nevkládejte odkazy

Čtěte dále | Vydáno: 9.2.2014

Úpravny a filtrace vody pro domácnosti a průmysl

Nechali jste si dělat rozbor vody? Vyšel vám špatně a vy nevíte jak vyřešit problematickou vodu ze studny? Máte studnu kopanou a v ní spíše tvrdou vodu a vyšší obsah dusičnanů? Nebo studnu vrtanou, která je spíše železitá s vyšším obsahem manganu a mírně i zapáchá? Nebo vás trápí bakterie a jiné prvky? Pak je pro vás specializovaná firma MilvitWater, s.r.o. tím nejvhodnějším řešením k úpravě vody.

Čtěte dále | Vydáno: 7.1.2013

SNADNÁ REKONSTRUKCE BYTU

Kolikrát jsem si poseděla v nočních hodinách, abych si představila jak mám zrekonstruovat tu starou kuchyni.  Snad tisíckrát jsem vyslechla, jak je rekonstrukce drahá, jak rekonstrukci zničí nedbalý řemeslník, jak mě sousedi nebudou mít rádi.

Čtěte dále | Vydáno: 4.12.2012

Heluz získal počtvrté ocenění ČESKÉ STAVEBNÍ AKADEMIE

Již počtvrté získaly produkty HELUZ ocenění České stavební akademie v soutěži Stavební výrobek – technologie roku. Za rok 2011 udělila porota prestižní Zlatou cenu cihelnému bloku s integrovanou izolací HELUZ Family 50 2in1.

Čtěte dále | Vydáno: 2.5.2012

Happy House Rentals – Apartments In Prague

 

Have you ever thought of living at one of the best addresses in Prague? The district of Prague 1 belongs to the most beautiful parts of Prague as well as in whole Europe. There are many other reasons why Prague is an excellent place to live in.

Čtěte dále | Vydáno: 1.5.2012

Designové nástěnné hodiny

 

Právě jste odložili váleček od malování Vaší kuchyně, obývacího pokoje či ložnice a nově natřené stěny si žádají ozdobu? Ošperkujte je stylovými designovými nástěnnými hodinami, které se budou na Vaší zdi náramně vyjímat a zároveň Vám udělají takovou službu, která se od nich žádá. Vybírejte na Hodinářství.cz ty pravé designové nástěnné hodiny do svého interiéru.

Čtěte dále | Vydáno: 1.5.2012

Designové hodiny na stěnu

 

Nechce se Vám obcházet obchody a shánět designové hodiny na stěnu? My Vám ušetříme Vaše kroky i čas! Ty nejlepší designové hodiny na stěnu můžete na Hodinářství.cz vybírat přímo z pohodlí svého domova a budete navíc mile překvapeni jejich příznivou cenou a širokým výběrem.

Čtěte dále | Vydáno: 1.5.2012

Designové hodiny

 

Nápadité, originální, jedinečné. Pokud Vám tato tři slova lichotí, zajisté najdete zalíbení v designových hodinách, které Vám nabízí Hodinářství.cz.

Čtěte dále | Vydáno: 1.5.2012

Jídelní soupravy, talíře, dózy na potraviny pro vaši domácnost

V e-shopu Porcelán Mach naleznete jak klasické servírovací jídelní soupravy, tak soupravy dětské.
Složení jídelní soupravy je zpravidla mělký talíř, hluboký talíř, hrníček, event. malý talířek. Záleží na
konkrétním druhu. Každopádně zde naleznete mnoho tvarů a barev, všechny za dobrou cenu.

Čtěte dále | Vydáno: 28.4.2012

Bezpečnostní dveře

 

Chraňte si svůj domov před nezvanými návštěvami. Zabezpečit vstup do domu nebo bytu vám pomohou kvalitní bezpečnostní dveře. Bezpečnostní dveře společnosti Adlo, to je bezpečí pro celou rodinu. Neváhejte se přesvědčit o bezpečnosti našich dveří na vlastní kůži. S bezpečnostními dveřmi od Adlo můžete být naprosto v klidu.

Čtěte dále | Vydáno: 26.4.2012

Další články

Nový článek
Články, které by vás mohly zajímat